خدمات حقوقی

 

54140خدمات حقوقی ارائه شده از سوی کلینیک حقوقی در سه سطح قابل ارائه است: خدمات مشاوره ای، خدمات نوشتاری، خدمات وکالتی.

خدمات مشاوره ای: انجام مشاوره تخصصی در زمینه های مختلف حقوقی در قالب مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین در کلینیک حقوقی دانشگاه فردوسی مشهد ارائه می شود. مهم ترین مزیت مشاوره در کلینیک حقوقی دانشگاه فردوسی، امکان مشاوره با وکلایی است که ضمن تجربه بالای عملی، بالاترین مدارج علمی و دانشگاهی را دارا می باشند. همچنین مزیت منحصر به فرد تشکیل کمیسیون حقوقی برای ارائه مشاوره به موضوعات خاص با حضور چند نفر از اعضای هیات علمی نیز پیش بینی شده است.

خدمات نوشتاری: خدمات حقوقی نظیر نگارش دادخواست، اظهارنامه، شکوائیه، لایحه ی دفاعیه و تنظیم انواع قرارداد ها با بالاترین کیفیت و با رعایت موازین فنی حقوقی در کلینیک حقوقی دانشگاه فردوسی مشهد قابل ارائه است.

خدمات وکالتی: انجام کلیه امور وکالتی جهت پیگیری امور موکلان در کلیه ی مراجع دادگستری، شبه قضایی، اداری، ثبتی، بیمه ای، انتظامی و .. زیر نظر وکلای رسمی عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد به انجام می رسد. برای انجام این مهم، از توان اجرایی بالای وکلای رسمی دادگستری که دانش آموخته یا دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه فردوسی مشهد هستند نیز بهره می بریم.

خدمات داوری: با توجه به مزایا و زمینه های بسیار مناسب قانونی در زمینه انجام داوری داخلی و بین المللی، كليه اشخاصي كه اهليت اقامه دعوي دارند مي توانند اختلافات خود را اعم از اينكه در مراجع قضايي طرح شده يا نشده باشد، با توافق خود برای داوری به کلینیک حقوقی دانشگاه فردوسی مشهد یا اعضای آن ارجاع كنند. مزیت داوری در کلینیک حقوقی، رسیدگی سریع، منصفانه و همراه با دقت به اختلافات حقوقی می باشد. رایی که کلینیک حقوقی در مقام داور صادر می کند، توسط دستگاه قضایی به اجرا گذاشته می شود. کلینیک حقوقی دانشگاه فردوسی می تواند در زمینه اجرای آرای داوری نیز کمک لازم را مبذول دارد.